Tomasz Załęcki

Radny miasta Myszkowa
Moja dieta radnego dla myszkowskiego szpitala

Moja dieta radnego dla myszkowskiego szpitala

Walczymy z pandemią koronawirusa. Chorych przybywa, coraz więcej osób jest na kwarantannie. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, pracownicy służby zdrowia robią co mogą by pomóc jak największej liczbie osób. Potrzeby są ogromne ! Obserwując postępy epidemii zastanawiałem się jak ja – jako człowiek i radny mogę pomóc. I doszedłem do wniosku, że zasadnym będzie po prostu wesprzeć nasz, myszkowski szpital swoją dietą radnego. W ten skromny sposób mogę i ja partycypować we wspólnej walce z wirusem. Dołożyć się do wspólnego, obywatelskiego wysiłku walki z epidemią.

Pomyślałem, że w tej chwili jako radny mogę służyć nie tylko swoją pracą, nie tylko danymi mi przez wyborców uprawnieniami ale i pieniędzmi, które podatnicy – moi wszak pracodawcy – mi co miesiąc przekazują. Teraz ja – pomogę im, niech wrócą do ludzi, niech trafią do miejsc, które wsparcia najbardziej potrzebują !

Tak więc ja – Tomasz Załęcki – radny Myszkowa – swoją dietą wspieram Szpital Powiatowy w Myszkowie. Niech mu dobrze służy.