Tomasz Załecki

Radny miasta Myszkowa
O mnie

O mnie

Tomasz Załęcki – przedsiębiorca, działacz społeczny, założyciel i prezes fundacji.

Od 20-lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Jego atutem jest błyskotliwa obserwacja gospodarki i zmian rynkowych, otwartość na zmiany, o czym świadczy, że na przestrzeni 20 lat zmieniał branże swojej działalności, zaczynając od branży budowlanej (rozbiórki zakładów) poprzez handlową (handel stalą) , technologii IT ( sieć internetowa), obecnie prowadzi działalność w dziedzinie ochrony zdrowia w województwie śląskim i małopolskim (NZOZ Siloe- Zespoły Domowej Opieki Paliatywnej dla dorosłych, poradnie medycyny paliatywnej, wypożyczalnia sprzętu medycznego, sklep medyczny) oraz reklamowej ( Agencja Reklamowa Kamelot, Agencja Kreatywna Topca).

Pomysłodawca, założyciel i prezes Fundacji Syloe. Prywatnie – szczęśliwy mąż Justyny, managera, psychologa i psychoterapeuty. Aktywny działacz na rzecz dobra społecznego. W ostatnim czasie zainicjował w Myszkowie podłączenie oświetlenia lamp ulicznych w naszym mieście oraz podłączenia wodociągów. W wyniku tych działań ulice w dzielnicach Mrzygłód, Nowa Wieś i Ciszówka mają mają oświetlenie. Nadal walczy o wodociąg w dzielnicy Mrzygłód i Nowa Wieś.

Od zawsze pracuje na swoim. Nigdy nie był na zwolnieniu lekarskim i nie korzystał ze świadczeń społecznych.

Radnym nie chce zostać dla własnego interesu, ale by walczyć o prawdziwe potrzeby mieszkańców. Jego cechą charakterystyczną jest optymizm i sprawczość.