Tomasz Załęcki

Radny miasta Myszkowa
Ludzie wokół Trzaskowskiego

Ludzie wokół Trzaskowskiego

Zbliża się II tura wyborów prezydenckich. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości na kogo głosować, warto może przyjrzeć się otoczeniu pana Trzaskowskiego. Żaden bowiem kandydat w polityce nie reprezentuje tylko sam siebie i nie jest tylko samym sobą. Stoi za nim cały sztab ludzi, a on uosabia także ich poglądy, sposób myślenia i idee, które wyznają. Ich czyny nie są co prawda jego czynami, ale pośrednio bierze za nich, i to kim są odpowiedzialność. Kandydat Trzaskowski to także ludzie, którzy z nim współpracują i którzy obracają się w jego kręgu. Albo pon prostu, o których wyraża się pozytywnie. To świadczy o kandydacie i jego poglądach.

Jedną z takich postaci jest Jolanta Lange. Według wiadomości podawanych przez media i osoby biegłe w temacie tzw. “służb “ pani ta, obracająca się często w otoczeniu pana Trzaskowskiego i jego ludzi, i przez nich ceniona była tajnym współpracownikiem peerelowskich służb specjalnych,  i prawdopodobnie brała udział w inwigilowaniu postaci bardzo znanej nam wszystkim – księdza Franciszka Blachnickiego. Osobom nie znającym tej postaci przypomnę tylko, że był to człowiek szczególnie oddany Bogu i ojczyźnie, który całe swoje życie poświęcił służbie tym dwóm wartościom. Było on także założycielem i animatorem ruchu oazowego w Polsce. 

O jego niezwykłym życiu możemy przeczytać tutaj

Natomiast o bardzo szkodliwej i podejrzanej roli Jolanty Lange i o tym kim naprawdę była – tutaj 

Natomiast co sądzi Trzaskowski o tej pani – przeczytamy tu

https://www.facebook.com/MAGISMISERICORDIA/posts/2448889265371596

Myślę, że każdy rozumny człowiek wie na kogo teraz głosować i ma świadomość tego jacy są ludzie których kandydat Trzaskowski uważa ża bliskich mu światopoglądowo i polityczne.