Tomasz Załęcki

Radny miasta Myszkowa
Koncentrator tlenu dla Szpitala Powiatowego w Myszkowie

Koncentrator tlenu dla Szpitala Powiatowego w Myszkowie

W walce z epidemią pomagać trzeba tam, gdzie  wsparcie takie  jest najbardziej potrzebne. We wtorek, 21 kwietnia 2020 roku, miałem okazję wraz z koleżankami i kolegami z myszkowskiego środowiska Prawa i Sprawiedliwości oraz koalicyjnego ugrupowania Wspólny Powiat podarować  SPZOZ w Myszkowie nowoczesny koncentrator tlenu marki Philips, wraz z dodatkowym, niezbędnym wyposażeniem. 

Tę akcję wsparcia myszkowskiej służby zdrowia, w trudnym czasie walki z pandemią koronawirusa,  przeprowadziliśmy wspólnie : Piotr Kołodziejczyk – Starosta Powiatu w Myszkowie, Wojciech Picheta – Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie, Zdzisława Polak – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Myszkowie , Marlena Wiśniewska – Przewodnicząca Komisji Finansów Rady Powiatu w Myszkowie , i ja – Tomasz Załęcki – radny miasta Myszkowa. Uznaliśmy, że w ten sposób najlepiej można pomóc w chwili obecnej lekarzom i pracownikom służby zdrowia ofiarnie walczącym z epidemią oraz  pacjentom, ofiarom koronawirusa. 

Tradycyjnie też, złożyliśmy serdeczne podziękowania służbom medycznym SPZOZ-u w Myszkowie za ich  trudną i wymagającą pracę, którą świadczą w trosce o zdrowie mieszkańców.